Mega Jump 2

Mega Jump 2 Preview 1.0.0

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów. Możesz pobrać te alternatywy:

Wznieś się w powietrze w kolejnej odsłonie niekończącej się platformówki

Mega Jump 2 to gra z serii niekończących się platformówek na iOS zaprojektowana w taki sposób, aby przenieść ten typ gry na nowy, wyższy poziom. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca rozgrywka
  • Dużo bonusowych przedmiotów do zbierania
  • Zróżnicowane postacie z unikalnymi zdolnościami
  • Wiele osiągnięć do zdobycia

Wady

  • Format gry nie jest zbyt oryginalny
  • Powtarzalność

Bardzo dobry
8

Mega Jump 2 to gra z serii niekończących się platformówek na iOS zaprojektowana w taki sposób, aby przenieść ten typ gry na nowy, wyższy poziom.

Granicą jest tylko niebo

Mega Jump 2 jest przystępną grą, jak każda inna luźna gierka dostępna na telefonie komórkowym. Wędrówka ku górze, to tylko kwestia sprawnego przechylania urządzenia z boku na bok w celu odbijania się od platform i obiektów oraz zbierania monet. Istnieje wiele wspomagających rzeczy do zebrania po drodze, które ułatwią podróż ku niebu.

Pomimo to, Mega Jump 2 nie jest łatwe, gdyż niektóre platformy są mocno oddalone od siebie, zostawiając niewielki margines błędu. Balans pomiędzy nudną i prostoliniją grą, a doprowadzającą do szału trudnością, jest po prostu idealny w Mega Jump 2.

Obłędna grafika

Grafiki w Mega Jump 2 są słodkie i błyszczące, a muzyka użyta w tle jest moim zdaniem bardziej wpadająca w ucho niż ta z pierwszej części gry. Animacje są bardzo płynne nawet wtedy, gdy pędzimy z zawrotną prędkości na dopalaczu.

Ostateczny werdykt

Mega Jump 2 nie przełamuje formy niekończącej się platformówki i tak naprawdę nie ma w niej nic przełomowego. Potwierdza to jednak, że nic w tym złego, ponieważ to dalej po prostu świetna rozrywka, tak jak oryginaly tytuł.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na Iphone

Więcej