Mega Jump 2

Mega Jump 2 1.0.0

Wznieś się w powietrze w kolejnej odsłonie niekończącej się platformówki

Mega Jump 2 to gra z serii niekończących się platformówek na iOS zaprojektowana w taki sposób, aby przenieść ten typ gry na nowy, wyższy poziom.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca rozgrywka
  • Dużo bonusowych przedmiotów do zbierania
  • Zróżnicowane postacie z unikalnymi zdolnościami
  • Wiele osiągnięć do zdobycia

Wady

  • Format gry nie jest zbyt oryginalny
  • Powtarzalność

Bardzo dobry
8

Mega Jump 2 to gra z serii niekończących się platformówek na iOS zaprojektowana w taki sposób, aby przenieść ten typ gry na nowy, wyższy poziom.

Granicą jest tylko niebo

Podstawowe zasady gry w Mega Jump 2 są mniej więcej takie same, jak w bardzo popularnej pierwszej odsłonie gry. Celem gry jest poprowadzenie swojej postaci jak najwyżej w powietrze poprzez nieustanne odbijanie się w górę od przeróżnych platform i innych obiektów. Po drodze mamy do zebrania wiele monet i prezencików, choć można również spotkać złoczyńców, którzy są zdeterminowani by zatrzymać nasz marsz ku górze.

Główną różnicą pomiędzy Mega Jump 2 a pierwszą częścią gry jest to, że w tej odsłonie mamy naprawdę niekończącą się platformówkę dzięki rezygnacji z podziału na poziomy gry, tak jak było to w poprzednim wydaniu. Zadania są teraz wbudowane w rozgrywkę Mega Jump 2, tak by utrzymać jak najdłużej zainteresowanie grą. Tak zwane Przygody obejmują wykonanie pewnych zadań w celu zwiększenia Twojego wyniku.

Mega Jump 2 pozwala odblokować różne postacie i w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, każda z nich ma teraz swoje mocne i słabe strony.

JW Mega Jump 2 jest szereg elementów mogących pomóc nam w rozgrywce, takich jak tarcze, mnożniki wyników czy przenoszenie wyżej. Możesz je zdobyć dzięki zebranym monetom w grze lub zakupić za prawdziwe pieniądze. Ma to pomóc grze w nabraniu odrobiny pikanterii.

Chociaż silnik gry został zmodernizowany w Mega Jump 2, to nie ma ogromnej różnicy pod względem tego, co się dzieje w tej i w poprzedniej części gry. To nie jest wcale taka zła wiadomość, gdyż dalej jest to szybka, wciągająca i zabawna gra. Mimo to, Ci którzy szukają radykalnie nowej grywalności mogą być lekko rozczarowani. Najbliższa oryginałowi opcja w Mega Jump 2, to nowy tryb Mega Fever, gdzie akcja jest specjalnie nakręcana i w ten sposób można zdobyć więcej punktów oraz zebrać dodatkowe monety.
\n

Mega Jump 2 jest przystępną grą, jak każda inna luźna gierka dostępna na telefonie komórkowym. Wędrówka ku górze, to tylko kwestia sprawnego przechylania urządzenia z boku na bok w celu odbijania się od platform i obiektów oraz zbierania monet. Istnieje wiele wspomagających rzeczy do zebrania po drodze, które ułatwią podróż ku niebu.

Pomimo to, Mega Jump 2 nie jest łatwe, gdyż niektóre platformy są mocno oddalone od siebie, zostawiając niewielki margines błędu. Balans pomiędzy nudną i prostoliniją grą, a doprowadzającą do szału trudnością, jest po prostu idealny w Mega Jump 2.

Obłędna grafika

Grafiki w Mega Jump 2 są słodkie i błyszczące, a muzyka użyta w tle jest moim zdaniem bardziej wpadająca w ucho niż ta z pierwszej części gry. Animacje są bardzo płynne nawet wtedy, gdy pędzimy z zawrotną prędkości na dopalaczu.

Ostateczny werdykt

Mega Jump 2 nie przełamuje formy niekończącej się platformówki i tak naprawdę nie ma w niej nic przełomowego. Potwierdza to jednak, że nic w tym złego, ponieważ to dalej po prostu świetna rozrywka, tak jak oryginaly tytuł.

Mega Jump 2

Download

Mega Jump 2 1.0.0

Opinie użytkowników o Mega Jump 2